Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
Gėlių pristatymas Vilniuje Naujienos Gėlių žodynas – trumpas gidas norintiems padovanoti tobulą puokštę

Gėlių žodynas – trumpas gidas norintiems padovanoti tobulą puokštę

Gėlių kalba – greičiausiai pati universaliausia kalba pasaulyje, kurią suprasdami, galime pasakyti kur kas daugiau, nei įstengtume tai padaryti bet kurios kalbos žodžiais, todėl kitą kartą, kuomet sumanysite brangiam žmogui ar verslo partneriui padovanoti gėlių, būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į gėlių rūšį, bet ir į jų žiedų spalvą.

Rožių pumpurai ir prasiskleidę jų žiedai

Tradicinės, visų mėgiamos raudonos prasiskleidusios rožės simbolizuoja meilę ir pagarbą, todėl yra universalios ir tiks tiek mylimajam (-ai), tiek kolegai (-ei). Tuo tarpu raudonos rožės pumpuras tiks išreikšti tyrumą ir mielumą. Baltos išsiskleidusios rožės simbolizuoja tyrumą ir diskretiškumą, o geltonos – džiaugsmą ir draugystę. Balti rožių pumpurai atlieka mergaitiškojo simbolio funkciją, todėl tobulai tiks pirmajai Komunijai ar krikštynoms. Baltos ir raudonos rožės kartu sudaro Anglijos emblemą, sudėtą iš gėlių, todėl gali būti puiki kompozicija norintiems susieti savo dovaną su šia šalimi. Rožinės (angl. pink) spalvos rožės tiks išreikšti gracingumą, o tamsiai rožinės – dėkingumą. Blyškios persikinės spalvos rožės pravers norint pasisakyti apie jaučiamą kuklumą, koralų spalvos rožių žiedai puikiai tiks išreikšti aistrą, o violetinės spalvos rožių žiedai derės, kai norite ką nors užburti ar užkalbėti. 


„T“ – tai tulpė

Pati tulpė simbolizuoja šlovę, parodo, jog gėlių gavėjas yra puikus meilužis, galiausiai  - tai nacionalinė Olandijos gėlė, neatsiejama nuo šios šalies identiteto. Geltonos tulpės bus puiki išeitis norintiems ištarti: „Tavo šypsena ryškesnė už saulę“, margomis tulpėmis pagirsite to, kuriam dovanojate, akis. Raudonomis tulpėmis galite siekti įtikinimo ir išreikšti savo meilę.

Elegantiškųjų lelijų šokis

Lelijos – universalios ir labai elegantiškos gėlės. Dovanodami baltas lelijas, išreikšite nekaltumą ir tyrumą, ištarsite: „Dieviška būti su tavimi“, oranžinėmis lelijomis apsakysite savo neapykantą, tigrinė lelija parodys turtą ir pasididžiavimą.

Tai – aguonos!

Aguonas Lietuvoje dovanoti vis dar nėra itin įprasta, tačiau jeigu sumanysite tai daryti, privalu žinoti, ką jos reiškia. Aguona kaip gėlė simbolizuoja vaizduotę, amžiną miegą. Raudona aguona praneš apie pamaloninimą (taigi raudonų aguonų puokšte puikiai tiks pakviesti jums svarbų žmogų vakarienės), geltona aguona praneš apie turtą ir sėkmę, balta – apie patirtą malonumą.

Magnolijos ir...

Nors mes ir esame pratę rinktis rožes ar tulpes, dovanodami magnolijas parodysite kilmingumą, ramunes – nekaltumą ir ištikimą meilę, neužmirštuoles – tyrą meilę ir prisiminimus, kardelius – nuoširdumą, irisais išsakysite savo begalinius komplimentus, azalijomis – prašymą pasirūpinti savimi ir trapią aistrą, o hiacintus pritiks dovanoti savo mylimiausiems sportininkams.

Jau žinote, kaip komponuosite savo vienintelę ir nepakartojamą, pagal gėlių žodyną sudarytą puokštę? Tuomet linkime jums nepamirštamų ir jausmingų dovanojimo akimirkų!


Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !

Tiamogeles.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje