Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.
Gėlių pristatymas Vilniuje Staigmenos

Staigmenos

Ieškote romantiškos staigmenos ir nesugalvojate ką padovanoti ? Nemokamas gėlių pristatymas vilniuje sparčiai populiarėjanti paslauga, ypatingai  aktuali karantino metu. Mes siūlome Jums saugų nemokamą gėlių pristatymą Vilniuje. Gražiausios gėlių puokštės, platus pasirinkimas, malonus bendravimas viso pristatymo metu ir patrauklios kainos. Nepamirškite Valentino dienos, ir pasveikinkite Mylimą žmoną, širdies draugę, ar sužavėjusią nepažįstamąją. Gėlės - puikiausia dovana Valentino dienos proga
Kai pritrūksta žodžių...

Kiekviena moteris ar mergina nori būti ta, į kurią nukrypsta bendradarbių akys, gavus įspūdingą gėlių kompoziciją. Malonus kurjeris pasirūpins, kad gėlės būtų įetiktos  jog Jūsų mylimos moters vietoje dar ilgai norės būti bet kuri kita. Gėlių pristatymas – geriausias pasirinkimas, kai esate toli nuo savo mylimųjų.

Mieganti rožė - tai premium klasės rožė. Didelis karališkas žiedas, rankų darbo - medinis padėkliukas ir skaidraus stiklo kupolas. Tokia staigmena itin patiks toms, kurios vertina natūralumą, originalumą ir ekologiją. Ši natūrali, ilagametė  rožė  – atsidavimo, meilės ir ypatingos padėkos simbolis. 

Kažkas daugiau už eiles...

Šios miegančios rožės kartais gali pasakyti kur kas daugiau nei Šekspyro eilės, nauji kailiniai ar vėrinys. Dovanotojas visada turi galimybę likti anonimu. Ir tai tik vienas iš daug kitų privalumų, kurį garantuoja gėlių pristatymas.

„Ti amo gėlės“ į namus, darbovietę, ligoninę ar mokymosi įstaiga atveža ne tik gėlės – kartu atkeliauja ir mintys apie artimą žmogų, akimirkos džiugesys ir nepamirštamos emocijos.

Su „Ti amo gėlėmis“ išnyksta Jus ir mylimą žmogų skiriantis atstumas.


Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !

Tiamogeles.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje