Gėlių pristatymas Vilniuje Mieganti rožė

Staigmenos

Kodėl mūsų Miegančios rožės gražiausios ?
Natūralaus medžio, rankų darbo padėkliukas, skaidrus stiklas, premium klasės rožės ! Kai pritrūksta žodžių...

Kiekviena moteris ar mergina nori būti ta, į kurią nukrypsta bendradarbių akys, gavus įspūdingą gėlių kompoziciją. Malonus kurjeris pasirūpins, kad gėlės būtų įetiktos  jog Jūsų mylimos moters vietoje dar ilgai norės būti bet kuri kita. Gėlių pristatymas – geriausias pasirinkimas, kai esate toli nuo savo mylimųjų.

Mieganti rožė - tai premium klasės rožė. Didelis karališkas žiedas, rankų darbo - medinis padėkliukas ir skaidraus stiklo kupolas. Tokia staigmena itin patiks toms, kurios vertina natūralumą, originalumą ir ekologiją. Ši natūrali, ilagametė  rožė  – atsidavimo, meilės ir ypatingos padėkos simbolis. 

Kažkas daugiau už eiles...

Šios miegančios rožės kartais gali pasakyti kur kas daugiau nei Šekspyro eilės, nauji kailiniai ar vėrinys. Dovanotojas visada turi galimybę likti anonimu. Ir tai tik vienas iš daug kitų privalumų, kurį garantuoja gėlių pristatymas.

„Ti amo gėlės“ į namus, darbovietę, ligoninę ar mokymosi įstaiga atveža ne tik gėlės – kartu atkeliauja ir mintys apie artimą žmogų, akimirkos džiugesys ir nepamirštamos emocijos.

Su „Ti amo gėlėmis“ išnyksta Jus ir mylimą žmogų skiriantis atstumas.


Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !
+370 609 21579
Kas nutiko?
Kodėl išeinate? Jeigu galite pažymėkite, mums labai svarbi Jūsų nuomonė:
Jeigu neradote tai ko ieškojote, paskambinkite ne visos gėlės yra sudėtos į el.parduotuvę.
+370 609 21579