Atostogaujame, šiuo metu užsakymų nepriimame.

Gėliu užsakymas internetu

Gėliu užsakymas internetu

Gėlių užsakymo internetu patogumas – neginčijamas, tai padaryti galima bet kada ir būnant bet kurioje vietoje, tačiau daugeliui kyla klausimų, kokias gėles internetu užsakinėti geriausia. Iš tiesų, ar gėlės perkamos apsilankius salone, ar internetu, skirtumo nėra – jų pasirinkimą lemia užsakovo arba gavėjo pomėgiai, proga, kuriai gėlės skirtos ir panašūs veiksniai. Tačiau yra keletas rekomendacijų, kokios spalvos  gėles kokiu  geriausia rinktis. Kad gėlių užsakymas internetu būtų dar paprastesnis, siūlome susipažinti su populiariausių spalvų reikšmėmis.

Gėlių pristatymas Vilniuje Gėliu užsakymas internetu

Raudonos spalvos gėlės

Kalbant apie raudonos spalvos gėles, ko gero, pirmiausia apie ką pagalvojama – tai rožės. Iš tiesų raudonos rožės yra tapusios meilės simboliu, todėl jas įprasta dovanoti mylimosioms. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad raudonos būna ne tik rožės, todėl reikėtų šį tą žinoti apskritai apie raudonos spalvos gėles. Pirmiausia , jos simbolizuoja ne tik meilę, tačiau valdingumą, stiprybę, todėl užsisakant tokios spalvos gėles ar puokštę, raudona spalva suteiks jai sunkumo, tvirtumo. 

Baltos ir geltonos gėlės

Balti žiedai paprastai siejami su jaunyste, tai tyrumo, nekaltumo ženklas. Užsisakant gėles internetu balta spalva nėra populiariausia, tačiau ją neretai renkamasi komponuoti į puokštes. Paprastai tokios puokštės skirtos jaunesniems žmonėms, siunčiamos kaip sveikinimas sulaukus kūdikio ir panašiomis progomis. Geltonos spalvos gėlių ilgą laiką buvo vengta, del neva su jomis siejamo išsiskyrimo simbolio, tačiau šis mitas – jau praeitis. Iš tiesų geltona spalva simbolizuoja rūpestį, laimę. Jomis linkima sveikatos, gerovės. Geltonus žiedus puikiai tinka siųsti sergančiajam, su linkėjimu pasveikti. 

Gėlių užsakymo internetu galimybės

Gėlių užsakymas internetu suteikia visas galimybes rinktis labiausiai patinkančią kompoziciją, todėl be vargo galima įterpti skirtingų spalvų ir rūšių gėlių. Juk universalių sprendimų nėra, todėl geriausia atsižvelgti į progą, kuria gėlės skirtos, žmogaus, kuriam yra adresuotos pomėgius, Jūsų santykį su juo.  Jei nežinote, ką turėtumėte rinktis ar kas geriausiai tinka – visada mielai Jums patarsime ir kartu rasime optimalų sprendimą. 

Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !

Tiamogeles.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje