Gėlių pristatymas Vilniuje Gėlių dėžutės

Staigmenos

Kodėl Mūsų Miegančios rožės gražiausios ???
Deginto medžio padėkliukas, storas stiklas, premium klasės rožė ir išskirtinė kompozicija panaudojant svarovski kristalus !!! 

Dėmesio, visą Lapkričio mėnesį taikoma net 25% NUOLAIDA !!!

Kai pritrūksta žodžių...

Kiekviena moteris ar mergina nori būti ta, į kurią nukrypsta bendradarbių akys, gavus įspūdingą gėlių kompoziciją. Malonus kurjeris gėles pasirūpins taip įteikti, kad Jūsų mylimos moters vietoje dar ilgai norės būti bet kuri kita. Gėlių pristatymas – geriausias pasirinkimas, kai esate toli nuo savo mylimųjų.

Gėlių kompozicijos įkurdintos išskirtinėje medinėje dėžutėje su oaze. Tokia staigmena itin patiks toms, kurios vertina natūralumą, paprastumą ir ekologiją. Šios kvepiančios staigmenos – atsidavimo, meilės ir ypatingos padėkos simbolis. 

Kažkas daugiau už eiles...

Šios gėlių dėžutės kartais gali pasakyti kur kas daugiau nei Šekspyro eilės, nauji kailiniai ar vėrinys. Dovanotojas visada turi galimybę likti anonimu. Ir tai tik vienas iš daug kitų privalumų, kurį garantuoja gėlių pristatymas.

„Ti amo gėlės“ į namus, darbovietę ar ligoninę atveža ne tik gėlės – kartu atkeliauja ir mintys apie artimą žmogų, akimirkos džiugesys.

Su „Ti amo gėlėmis“ išnyksta Jus ir mylimą žmogų skiriantis atstumas.


Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !
+370 64 414 424