Gėlių pristatymas Vilniuje Bijūnai

Skintos gėlės

Skintos gėlės – vienas ypatingiausių jausmų išraiškos būdų ir viena universaliausių dovanų. Ko negebame nusakyti žodžiais – galime pasakyti gėlėmis: nebyliai ištarti „ačiū“, „atsiprašau“ ar „myliu tave“. Kas gi nesidžiaugia gavęs gėlių?

Šviežios ir kruopščiai atrinktos

 „Ti amo gėlės“ internetinėje parduotuvėje visada rasite įvairių šviežių skintų gėlių: pilnavidurių ar paprastųjų tulpių, irisų, gvazdikų, astromerijų ar laimę ir pasitenkinimą simbolizuojančių eustomų. 

Norisi visada būti tinkamai suprastam – pasidomėkite gėlių reikšme ar savo tikslus išreikšti konkrečius jausmus išsakykite mums. Mūsų sukurta gėlių puokštė taps pačia tikriausia Jūsų jausmų ar lūkesčių išraiška.

„Ti amo gėlės“ siūlo pačias populiariausias skintas gėles Lietuvoje. Visos jos dar ilgai turėtų priminti dovanotoją – kiekvieno užsakymo atveju naudojamos tik šviežios ir kruopščiai atrinktos gėlės. 

Skintų gėlių pristatymas Vilniuje ir ne tik

Lai iškilmingos Jūsų šventės būna palydėtos šviežiomis gėlėmis. Nesukite galvos dėl gėlių nugabenimo į adresato namus! „Ti amo gėlės“ žino, kas yra profesionalius gėlių pristatymas. Tuo pasirūpiname patys, kas reiškia, kad gėlės visada pristatomos saugiai.

Visi žiedai bei gėlių kompozicijos pagal Jūsų pageidavimus pristatomi adresatui tiesiai į namus ar kitą nurodytą vietą. Pražydinkite artimo žmogaus dieną! 


Tinklalapyje neradote norimų gėlių?
Pasiteirauti
Norite nustebinti mylima žmogų, ar uzsisakyti gėlių sau ? Užsisakykite gėlių iš plataus pasirinkimo vietoje !
+370 609 21579
Kas nutiko?
Kodėl išeinate? Jeigu galite pažymėkite, mums labai svarbi Jūsų nuomonė:
Jeigu neradote tai ko ieškojote, paskambinkite ne visos gėlės yra sudėtos į el.parduotuvę.
+370 609 21579